| FataMisto0101 a întrebat:

Buna, am 12 ani si acum 3-4 zile trebuia sa imi vina a doua mea menstruatie happy. De ce a intarziat? Imi poate spune cineva va rog? Am gasit numai raspunsuri de genu "Poate esti gravida", am 12 ani adica what.Nu radeti va rog.

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

E a doua menstruatie, deci e normal sa intarzie.
Pe tot parcursul adolescentei, adica pana la 18 ani, vei avea tot felul de dereglari si intarzieri normale. happy

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu trebuie să îți faci griji, e absolut normal să îți întârzie câteva zile deoarece nu ai un ciclu regulat.

| eanadandre a răspuns:

Si mie mi-a intarziat 10 zile laughing nu trebuie sa iti faci griji.E normal ♡

| Anonima32145 a răspuns:

Este foarte normal. Nu ai cum sa ramai insarcinata daca nu ai contact sexual. Aceste dereglari o sa le mai ai 100%, dar nu ai de ce sa iti faci griji. happy