| Oanasecret1 a întrebat:

Bună, am 12 ani și am o scurgere vaginala, știu ca e normal înaintea primei menstruații, am vorbit și cu mama a zis că îmi vine în curând dar totuși este cam abundentă și vreau să îmi spuneți dacă e ok.

Răspuns Câştigător
| IeaMariaAndreea7 a răspuns:

Oana,e perfect normal ca la unele fete sa fie abundenta iar la unele aproape deloc. La mine a fost la fel.
Sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Secretiile vaginale sunt perfect normale si sunt mai abundente in perioada de ovulatie, fata de restul perioadelor.
Protejeaza-ti chilotul cu un tampon subtire din cel pentru zi-de-zi si nu uita sa te speli in fiecare seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok atât timp cât nu mirose urât și este alb-transparentă la culoare...

| DAVIDANDREI222 a răspuns:

Ai pus întrebarea la categoria adolescenți du-te al dragoste și sex

| DAVIDANDREI222 a răspuns:

Ai pus întrebarea la categoria adolescenți du-te la dragoste și sex

| anonim_4396 a răspuns (pentru DAVIDANDREI222):

De fapt, mai potrivit la "Sănătate".