| 1234567890000000000000 a întrebat:

Am 13 ani și vreau sa devin reprezentanta AVON, dar mama zice ca trebuie sa învăț. Cum as putea sa o conving? FUNDA

2 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

Problema e ca trebuie sa ai clienti ca sa poti deveni reprezentant, al 2-lea lucru trebuie sa ai minim 14 ani cred

| tundemihaly a răspuns:

Https://m.facebook.com/tunde.mihaly.77
Servus. Incerci sa spui pentru mama ta de ce vrei sa devin reprezentant avon. happy se poate ca intelege. Sau gasesti-mi pe facebook si daca mama ta are intrebarii despre avon pot sa ajut.