| Anaoiioana a întrebat:

Buna, am 13 ani port 36 și am 160, știți cumva dacă voi mai creste și dacă da aproximativ cât? Sincer vreau sa mai cresc foarte puțin și de aia întreb, ma ajuta cineva va rog?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

36 la ce si 160 la ce? Ca sa stim si noi.

| Anaoiioana explică (pentru darrio2007):

36 la picior și 1.60 înălțime

| darrio2007 a răspuns (pentru Anaoiioana):

Mai ai de crescut. De preferat, doar in inaltime.

| Violleta2022 a răspuns:

Rabdare, mai ai doar 2-3 ani de crescut pana ti se incheie cresterea, fiindca fetele se opresc din crestere in jurul varstei de 16 ani.

| Violleta2022 a răspuns:

Si de ce ma rog, vrei sa cresti "doar foarte putin"?
Stii ca toate selectiile de modele din lume, cer sa ai PESTE 1.70m?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Ai doar 13 ani, mai ai mult de crescut. Fetele cresc până pe la 16 ani.

| Anonimawsj07 a răspuns:

Normal ca o sa crești. Corpul se dezvolta pana la vârsta de 18 ani. Mai ai timp pana atunci. Am prieteni care erau mai scunzi decât mine la 12, 13 ani, eu având 1, 67 și acum sunt mult mai înalți decât mine. Cel mai des băieții,, explodează" in înălțime pe la 14, 15 ani.

| Anonimawsj07 a răspuns (pentru Anonimawsj07):

Scuze, am crezut ca ești baiat. De obicei băieții pun întrebări de genul. Dar da, încă mai ai timp sa crești.