| DeyuXd a întrebat:

Buna am 13 ani si as vrea sa va cer o parere:d Odata cu schimbarea corpului mi s-a schimbat si starea de spirit.Adica nu mai fac acele lucruri copilarestichatterbox nu prea stiu cum sa explic, Banuiesc ca asta se intampla din cauza varstei? App 13 ani este o varsta potrivita pentru a avea un prieten? va rog nu incepeti cu trebuie sa iti vezi de scoala...Ca eu invat foarte binehappy Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Anndrey1234 a răspuns:

Este foarte normal sa ti se schimbe starea de spririt.Te maturizezi si iti dai seama ca lucrurile pe care le faceai erau prea copilaresti ca sa le faci si acum.Nu este rau sa ai un prieten,din potriva! Te poate ajuta cand ai nevoie,te poate face sa te simti bine/implinita, si reciproc! Singura problema e sa nu depasiti limita si sa va treziti noaptea intr-un pat amandoi. Daca e sa va despartiti la un moment dat, vei suferi mult si nu o sa mai ai rezultate bune nicaieri(stiu din experienta). funda?big grin

3 răspunsuri:
| stefygirl a răspuns:

E normal, odata cu varsta devi mai matura dar nu neaparat si dragostea nu are varsta tongue de la 12-13 ani fetele au primul iubit

| AnGeL a răspuns:

Daca tu intr-adevar ti-ai gasit pe cineva care sa te inteleaga...care sa it placa tare mult nu ar fi ceva anormal daca v-ati cupla

| euzictutaci a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu Anndrey1234 tongue
Cred ca el merita funda tongue