| RoxieXoxo a întrebat:

Am 13 ani si sunt fascinata de carti cu vampir etc. M-am apucat de Jurnalele Vampirilor, l-am terminat si nu stiu ce sa mai citesc! Vreau o sugestie de carti si imi puteti spune daca ati citit volumele din Jurnalele Vampirilor? Fundita:*!

7 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Am citit primul volumbig grin si am mai citit si casa noptii si vampirii sudului, foarte frumoase cartile

| Nechaty a răspuns:

Buna! Prima data recomand sa citesti Noua si scurta viata a lui Bree Tanner e cu vampiri si e super tare Am citit-o si eu si face parte din romanul Eclipsa care inca nu l-am citit pe tot ca e multlaughingE super cartea...Bftbig grin

| playerno a răspuns:

Academia Vampirilor du-te repejor si cumparoo
este super
eu cand am vazut-o prima data am ras de descriere dap e peste asteptaribig grin

| DaNi3La_6730 a răspuns:

Jurnalele vampirilor de L. J. Smith sunt foarte frumoasa. Eu acum m-am apucat de citit Caderea notii de P. C. Cast si Kristen Cast si am ajuns la volumul doi. Eu ti le recomand pentru ca sunt foarte frumoase si sunt scrise din perspectiva unei fete de 16 ani.::*:*

| Ralucutza_6534 a răspuns:

Searii de carti cu vampiri: "Saga Amurg" de Stephanie Meyer, "Juranalele Vampirilor" de L. J. Smith, "Academia Vampirilor" de Richelle Mead, "Vampirii din Morganville" de Rachel Caine, "Vampirii sudului" de Charline Harris...Eu nu am citit "Jurnalele vampirilor", dar intentionez sa le citesc. Enjoy the books!

| Andrutza_8677 a răspuns:

Da, le-am citit si pot sa spun ca sunt superbe. Poti sa citesti si vampiri sudului, academia vampirilor, twilight.