| gabryella_3717 a întrebat:

Am 14 ani 1, 65 m inaltime si doar 46 kg.credeti ca sunt prea slaba? Puteti sa-mi dati si mie niste sfaturi despre cum sa ma ingras cat mai repede? M-am saturat sa rada toti colegii de mine la scoala. Cine ma ajuta ii dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Emoti a răspuns:

Eu iti zic sa nu te ingrasi uitate la vedete 50-55 de kg la 30-40 ani cam asa! Care mai rade de tine zii "Iti este ciudaa?"

3 răspunsuri:
| Daianna_3828 a răspuns:

La 1. 65 m ar fi tb sa ai 55 de kg da nu-i nimic daca esti mai slaba.
sh copii de la sck rad de tine pentru ca esti slaba si ei nu sunt... sh insi doresc si ei sa fie slabi...
si la 14 ani ai destul timp sa te ingarsi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt mult mai slaba si mai mica de statura, chiar daca am 15 ani si chiar nu stiu ce sa fac ca sa ma mai ingras crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com