| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani jumatate, si deja de ceva timp am inc ap doar o intrebare:cum se dezvolta sanii mei. pia, nu stiu cum sa va explic, eu sunt slabuta, caci asa sunt eu dar sunt sanatoasa si nu am nimic probleme cu sanatatea.Prima Menstruatia mi-a venit de 10 luni in urma, cu toate acestea, sanii mei sunt micuti-micuti.Imi poate cineva explica de ce si cum se dezvolta ei in conformitate cu varsta..., dau funditabig grin.Va multumesc mult!:*

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Pai depinde de persoana unele fete se dozvolta mai repede unele mai incet iti vor creste sani pana la 19 ani nu-ti fa griji si stiu ca dupa 1 an de menstra cresc sani mai repede adica vine o bomba de hormoni in care iti cresc si sani si fundul si picioarele grasimile de pe coapse devin muschi care sunt foarte frumosi

1 răspuns:
| MaeRi a răspuns:

Sanii tai se vor dezvolta pana in 18 ani asa cum si inaltimea ta la fel,cat mai ai hormonii corpu tau este incontinu dezvoltare, trebuie sa ai doar rabdare, ei iti vor creste pana in 18 ani.