| yinna a întrebat:

am 14 ani si 37 kg. Asi vrea sa ma ingras... dar nu reusesc big grinbig grin Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Mancatul seara, dar faci burtica si poate solduri.De altfel, mananca dimineata face bine nu stiu daca ingrasa.Papa mult si vei reusi,chiar daca nu tie fomica,bea lapte, iaurturi dar cu un fruct, banane :X i foarte bun. Dimineata papa niste oua fierte nu prajite.Bea apa la timp, nu lasa ca bei in casa.Si razi mult rasul ingrasa asa se zice laughing :* salut!

10 răspunsuri:
| Evangeline a răspuns:

Sunt multe diete de ingrasare foarte bune pe net, cauta pe google.

| LadyBlack_9704 a răspuns:

Nu are rost sa te indopi cu dulciuri.manca sanatos.salate ciorbe etc fructe, si mult sport! ca sa nu se depuna doar slaninutsawinking ca sa ai un corp sanatoss.winking assa e cel mai bine. dai funditabatting eyelashes?

| NoCharachter a răspuns:

Mananca cat mai des pe zi. Portii mici dar multe.

| ÐanLovesPufuleţii a răspuns:

Pai incearca sa fi mai sedentara,adica sa stai pur si simplu, cu o ciocolata, si sa nu faci nimic imediat dupa ce ai mancat o masa copioasahappyAltceva nu stiu

| Linda100 a răspuns:

Daca papi si tot nu reusesti, Eu iti zic sigur sigur, sa iei vitamine, sunt perfecte pentru astfel de situatii. Si sunt perfecte si pentru organism, iti dau rezistenta buna, memorie, fac tot ce trebuie. Te duci fuguta la farmacie, sunt fel de fel de vitamine, nu costa o avere. Succese!big grin

| PeStraziGoale a răspuns:

Eu am 14 ani si 47 kg. Manaka mult seara

| adelinasprintaru a răspuns:

Ce sa zicem? ar trebui sa te ingrasi sa ajungi cam la 50 de kg. ar fi ideal pentru varsta ta. acum depinde si de inaltimea pe care o ai tongue

| yinna explică:

Am 1,64 big grinbig grin si fac volei de performanta de 3 ani 2 ore pe zi in afara de vineri si weekend.

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Eu am 14 ani si am 50 de kg si 1, 68 m :-s.
Dar mie imi place asta cum sunt.
si daca vrei sa te ingrasi ia vitamine si manca 4 mese pe zi.
happy

| sabilopod a răspuns:

Si mama cand era mai tanara manca cu tonele si tot o slabatura ramanea tongue daca e genetic nu prea ai ce sa-i faciii happy big grin