| simona_2031 a întrebat:

Am 14 ani si de 1 an mi-au aparut pe picioare niste vergeturi care sunt de culoare rosie spre mov.Doctorul de familie mi-a dat un gel Troxevasin dar inca nu se vad schimbarile(il folosesc de 2 saptamana), problema este ca se extind pe ambele picioare.Va rog sa imi recomandati si alte modalitati prin care le pot ameliora deoarece sunt foarte inestetice.Va multumesc:*

2 răspunsuri:
| pinguuu a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! astept raspunsuri love struck

| pinguuu a răspuns:

Hey revin cu un raspuns happy nu stiu daca la fiecare persoana functioneaza dar mi-a luat mama acum 2 saptamani crema acea cu extract de melc care facea reclama la TeleShoping acu cateva luni...mi-am luat.o din farmacie si este foarte ieftina doar 40 RON.mie mi se pare ca mi-au mai trecut din ele dar trebuie sa o folosesc timp de 2 luni iar apoi se vad rezultatele. sper ca te.am ajutat:*