| Lexiq a întrebat:

Buna, am 14 ani si mi-au aparut riduri sub ochi si ridurile de expresie.Dorm mult dar cam stau pe telefon.Totusi sunt singura fata de varsta mea din oras cu riduri, chiar daca si restul stau la fel de mult ca mine pe telefoane.De ce am riduri la varsta asta?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ridurile nu apar la aceeasi varsta la toate persoanele. Ridurile de expresie sunt normale. Poti sa folosesti o crema pentru zona ochilor cu acid hialuronic. Iti recomand de la Elmiplant.

2 răspunsuri:
| Anonima163333 a răspuns:

De unde stii ca esti singura?

| Notmyaccount a răspuns:

Nu cred ca sunt riduri, probabil sunt cearcane. Riduri de expresie avem toti foarte devreme, fiindca radem mult. Nu sunt nimic iesit din comun. Foloseste niste crema si gata