| aannddrraaiiooaannaa a întrebat:

Buna am 14 ani si vrreau sa stiu parerea voastra.eu sunt slaba la varsta mea am 1, 56, si 40 kg. fundul meu si sanii sunt micii. ce sa fac sa-mi creasaca? va rog ajutor. si ar mai fi ceva :cand imi vine ciclul? deocamdata imi curge de 1 an un lichid alb.scarbos.ajutor.dau fundita:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
si eu sunt slaba, am 16 ani, 1.62, si 43 d kg si iti spun sincer ca in mom in care ma uit in oglinda imi vine sa morrrrrr...si eu as vrea sanii mai mari si fundul mai mare dar d unde?
ma gandesc ca poate in viitor scap d problema asta la fel e si la tine, trebuie doar sa ai rabdare...
Cat despre ciclu'mie mi-a venit la 14 jum, deci stai lin ca o sa-ti vina si tie
Vine mai tarziu pentru ca nu esti dezvoltata, dar d venit vine...winking

| aannddrraaiiooaannaa explică:

Da dra vproblema este ca eu in septembrie fac 15 si unele fete dp TPU spun ca ciclul vine si la 16-17
dar verisoarei mele i-a venit la 18 mersi oricum de ashappy:*

| xdeex a răspuns:

Buna! Si eu fac 15 tot inseptembrie, si sunt in aceeasi situatie. Doar ca eu nu vreau sani mari, mai bine sa fii cum te lasa Dumnezeu. Ma gandesc ca atunci cand voi fi mare din cauza sanilor n-o sa pot sa fac anumite lucruri, sau daca o sa le fac pieptul ar putea sa ma jeneze. Ai putea sa porti bustiera sau sutien cu burete, eu il consider[buretele] incomfortabil, dar banuiesc ca te obisnuiesti happy