| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 si mi-am propus ca in anul acesta sa incep sa fac exercitii pentru a face muschi acasa.Mi-am facut un program pentru inceput:

3 serii a 10 flotari

2 serii a 50 de abdomene

3 serii a 25 de genoflexiuni

2 serii a 10 ture cu extensorul

Astept inbunatatiri sau obiectii la el

3 răspunsuri:
| Whemilly a răspuns:

Bravo,e bun cred ca voi urma si eu acest program.E la fel de curind am inceput sa ma ocup cu sporul.Bafta si tie!happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru Whemilly):

E bun de pierdut vremea cu el. e un program care nici macar nu lucreaza tot corpul.

apuca-te de sah, n-ai nicio treaba cu sportul

| Dovahkin20 a răspuns:

Este bun happy Poate ma apuc si eu dar mai mult ca eu sunt mai mare. Sa te tii de el daca vrei rezultate cu adevarat bune, si nu numai cu sportul trebuie sa faci ceva, ci si cu mancarea... Baftawinking