| Pizzalacutie a întrebat:

Am 15 ani (am 1.65) si vreau sa imi cumpar un vape (tigara electronica) de pe eMAG. Cand vine curierul, imi da comanda? Daca nu, pls sugestii de scuze pentru curier ( ex: e pentru tata)
Mersi mult!

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Pe curieri nu ii intereseaza.
Le dai banul și ei pleacă, o sa iti dea coletul fara nici un stres.
Baftă.

| grasuakaleoakajohnylotorosanuakabigshaorma a răspuns:

Boss de la 166 in sus ai voie sa fumezi vape la inaltimea ta iti recomand malboro rosu de contrabanda sau pitici(semeni) oricum pe curier il doare in peleu de tine si de comanda ta, dau soarta ca inainte sa ti o aduca a dat cu ea de pamant, te pup piticu meu