| bl0ndha a întrebat:

Buna am 15 ani si as vrea sa ma mut si e cu prietenul meu, el are 20 de ani daar nu cred ca tata o sa fie de acord cu asta, e cam comunist el. cum as putea ca sa imi indeplinesc si visul astabig grin?
VA ROG FRUMOS SA MA AJUTATI!

Răspuns Câştigător
| Avril01 a răspuns:

Are dreptate Quique.ai abia 15 ani straight face esti mult prea tanara ca sa locuiesti cu iubitul tau.mai astepta putin.cat despre parintii tai aboslut nu o sa fie de acord cu asta :*! Dar daca esti sgura de pasul asta important.incearca sa vb cu ai tai, sa le explici (cu toate ca nu vor intelege).si poate... dar gandeste`te f bine inainte :* te-am pupat, ai grija de tine :X

3 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Dar de ce te grabesti? E cam devreme si as da dreptate parintilor.Te-au crescut atata timp e normal sa isi faca griji pentru tine.La 18 ani deja o sa ai libertatea care o vrei poate si mai devreme dar 15 ani.Stai cu parinti ei sigur iti vor binele,iubirea in ziua de azi ca, cuvant e de fatada nu poti sti exact ce ii trece prin minte. Daca fugi cu el, sau pleci la el, gandeste-te cat stres duce mami cand stie ca esti cu el.Inainte de a face ceva pune-i pe cei ce tin cu adevarat la tine in fata.Salut!

| Valeee09 a răspuns:

Fiecare ne grabim cu unele lucruri, dar sa te muti la 15 ani cu prietenul tau e ceva cam...deplasat sa spun asa.Scoate-ti idea asta din cap, e devreme pentru un asemenea pas! Ai grija :*

| kitty_9586 a răspuns:

Sincera sa fiu esti prea mica si eu am tot 15 ani! Dar nu m-am gandit nikodata la asa ceva Traiesteti copilaria Bucurate de fiecare clipa de viata chiar daca e buna sau rea.happyNst pana la urma e hotararea ta! Ai grija de tine si daca vrei sa mai vb id meu doolshe_lore.Pup:*:X