| Chimiegabriel1234 a întrebat:

Bună, am 15 ani și o întrebare ridicola și ciudata. Fac naveta la liceu cu autobuzul și îl iau de la gara unde sunt mereu multi șoferi de autobuz care au pauza și asteapta următoare cursa. Din prima zi în care am mers acolo așteptând autobuzul era un șofer de vreo 30 -35 de ani care se uita la mine cu un zâmbet tâmp cat stau acolo. Nu își muta privirea orice as face. Nu îl cunosc și nu am vorbit niciodată cu el. Menționez ca asta se întâmplă de mai multe ori pe săptămână și fac naveta de 7 luni. Niciodată nu a zis nimic și odată a fost șofer la autobuzul cu care merg acasă și mi-a luat abonamentul sa vadă cum ma numesc. Mereu merge unde sunt eu (prin gara) ca sa ma poata privi. Azi de exemplu a fost prima data cand a facut altceva in afara de a ma privi: ma strambam din cauza soarelui si s-a strambat si el facandu-mi semn gen "de ce te incrunti" dar fsra sa zica nimic, apoi a zambit si a plecat, iar eu m-am intors cu spatele la el pentru ca m-am speriat. De fiecare data cand trece cu autobuzul pe langa mine opreste cateva secunde si se uita la mine ca si cum ar fi uktima data cand ma vede (ca sa explic mai clar). Aveți vreo idee ce are în cap? De ce face toate astea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai o intrebare de genul, ai putea incerca sa o stergi.