| Jadis a întrebat:

Am 15 ani, sunt foarte slaba, dar am celulita (destul de multa). Eu incerc sa ma ingras, dar daca manc mancaruri ce ingrasa atunci voi face si mai mult celulita.

Ce pot sa fac pentru a ma putea ingrasa si a scapa si de celulita?

2 răspunsuri:
| eusicumine_4355 a răspuns:

Da,mananca cat mai echilibrat,dimineata la pranz si seara,nu mai sta la pc asa mult, si stresul e un factor, dormi de la 10 si trezeste-te la 7,
cu celulita...fa alergari dimineata

| Matrafox0007 a răspuns:

Salut.Poti sa te apuci de fitnesswinking. Este foarte recomandat.Si nu e bine sa te ingrasi asa de mult.Fitnessul iti va da pofta de mancare si vei scapa si de celulita o sa iti formezi un corp frumos si sanatos.Plus si daca poti sa faci si innotwinking