| M978 a întrebat:

Am 15 si am o problema cu sfarcurile mele. Sunt foarte umflate si pufoase. Stie cineva cum as putea sa scap de problema asta?

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ai sfarcuri de fecioara. Pot fi gustate din plin si cresc! Mi-e dor de o carnita tanara,

| Ale5184 a răspuns:

Sunt perfect normale. Sfarcurile difera de la o persoana la alta.

| Anee1667 a răspuns:

Bună.
Ai doar 15 ani, sânii tăi nu sunt încă dezvoltați complet, deci în timp sfârcurile tale s-ar putea schimba.Nu ai ce să faci în această privință, aceasta nu poate fi numită problemă, fiecare adolescentă se dezvoltă diferit, sânii sau sfârcurile diferă de la o fată la alta.

| M978 explică (pentru Anee1667):

Faza naspa e ca sunt baiat rolling on the floor