| TudoooriiitaaaxD a întrebat:

am 16 ani, 1.62m si 56 de kg. Nu sunt FOARTE grasa, dar simt ca am niste kilograme in plus care ma deranjeaza. Abdomenul il am destul de ok dar parca totul se aseaza pe picioare si pe posterior. In aprilie ma duc la matusimea in Spania. As vrea sa slabesc pana atunci. Cum as putea sa dau jos 6 kg intr-o luna? Sfaturi? Ce exercitii? Ce diete? Ajutooor. Fundita celui mai detaliat raspuns

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Pai alergari prin parc vreo 1 pe zi daca vrei si dimineata si seara multe fructe fara paine daca se poate fara prajeli
fara sucuri acidulate sportul e cheia