| Marya_7001 a întrebat:

Am 16 ani si as vrea sa ma apuc de un sport, dar nu sunt hotarata. Am facut 2 ani de tenis de camp. Ce idei aveti?

3 răspunsuri:
| Mikyduts a răspuns:

De ce te-ai lasat de tenis de camp? Este un sport foarte frumos. Dar daca totusi vrei sugestii iti pot recomanda badmintonul ( eu fac de 4 ani ), voleiul, inotul, baschetul sau handbalul. Multa bafta in alegerea ta!:*

| ralyca99 a răspuns:

Volei,inot,stepaerobic,depinde de gusturile tale

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Buna :*

Pai Marya si eu vreau sa ma apuc de sport si de aceea iti sugerez mai intai sa te obisnuiesti cu efortul big grin

Adica momentan trebuie sa alergi macar 3 sau 4 kilometrii pe zi happy Nu este mult dupa parerea mea happy
Nu trebuie sa bagi sprint trebuie pur si simplu sa alergi happy.

Bafta :*