| 1863939Bogdan a întrebat:

Bună, am 17 ani o perioada de câteva luni am băut 2, 5l bere, ieri am decis sa nu mai beau deloc niciodată.Si ma simt nașpa rău bate inima ca un tanc, am vomat o data.Am baut vreo 3litri de apa poate îmi mai revin.

3 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Adica vrei sa spui ca esti un betivan care consuma zilnic 2l de bere iar de ieri pentru ca ai incercat sa te lasi ai o stare proasta si vrei sa stii cum poti scapa de aceasta stare?

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! sad Off, îmi pare rău că suferi. sad Cere-i lui Dumnezeu să te ajute într-o rugăciune! happy Sper ca El să îți aline toate durerile și să reușești să scapi de acest viciu. big grin Sănătate! Funda? big grin

| Design2021 a răspuns:

Si intrebarea este?laughing