Buna am 17 ani si de azi dimineata am o usturime in zona intima si urinez cu sange ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Pai ce poti sa faci? Du-te repete la un medic sau ceva pana nu se agraveaza situatia.

| jsoabsgsysgwbwkakakanakakakajdjdjsjsisnskwlsnhsksu explică (pentru Nemessys):

Acum un an mi-s-a intamplat la fel....am fost la spital si mi-au dat antibiotice si de un an de zile nici acum nu mi-a trecut si nici menstruatia nu mi-a mai venit (de un an) crying

| Anna121 a răspuns:

Sa mergi la medic urgent, nu e de gluma cu asta daca se agraveaza.