| LovehopeTrust a întrebat:

Am doua intrebari:
1. Este adevarata chestia aia cu ceasul adica daca te uiti la ceas la fix o persoana iubita de tine te iubeste, sau la fara un minut ca te inseala? 2. Este adevarat ca daca nu poti sa dormi noaptea cineva te viseaza?

3 răspunsuri:
| Alllllexandra a răspuns:

De unde sa stim noi?laughing Poate sunt adevarate, cine stie, dar poate nu sunt.Nimeni nu stie de unde au pornit aceste ''mituri'' ca sa le zic asa si nu cred ca se va stii vreodata adevarul.Byeeeeeeee:*

| gaby5995 a răspuns:

Nu pentru ambele.

| Andrianarusu a răspuns:

1.nu! sunt doar niste povesti
2.nu stiu.
))