| ANONIMAONE a întrebat:

Buna am 20 de ani sunt virgina si prietenul meu de fiecare data cand ma atinge pur si simplu ma gadil foarte tare dar simt si o anume placere cam permanenta.ce este oare? mentionez ca el egenul de baiat care nu pipaie fetele in locuri intime dar pur si simplu simt asa parca ma ud acolo jos cand ma atinge chiar pe umar.este normal?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ceva normal fiind virgina.Nu ai facut inca dragoste.Cu timpul, aceasta senzatie se va domoli.Dar nu va dispare.

| KMaddieK a răspuns:

Poate ca asa esti tu, te gadili repede, sau poate el ar trebui sa schimbe "tehnica" de atingere, adica poate te atinge chiar foarte lent si te gadili. e normal sa te uzi, poate ca te-a atin pe umar sau altundeva mai "diferit", cauta pe net despre zonele erogene
Conculizie >nu e nimic ciudat la tine