| OriPunemIntrebariOriNuMaiPunem a întrebat:

Am aproape 19 ani, nu stiu sa inot si sunt usor complexat de acest lucru pentru ca trebuie sa refuz toate invitatiile la piscina. Merg in fiecare an la mare, iar la piscina nu am fost decat de vreo doua ori in toata viata laughing)) Vara asta merg iar la mare si va fi aceeasi poveste probabil. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi sau un tutorial ceva sa invat sa inot vara asta? Este vreo diferenta intre inotul in apa dulce si cel in apa sarata?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia niste cursuri de inot si gata... oricum la piscina chiar nu e obligatoriu sa inoti...

| Axys a răspuns:

Nicic eu nu stiu sa inot dar pana la urma o sa inveti tu happy trebuie doar sa iti invingi teama

| MistretulPufos a răspuns:

Spune-i tatalui tau sa te arunce intr-un lac adanc, daca scapi de acolo in viata e bine, daca nu, nu a fost sa fie. Glumeam du-te si tu la cursuri de inot

| lBroken69 a răspuns:

Vorbeste cu tatal tau sa te ajute daca mergeti impreuna.Trebuie sa iti invingi frica de apa pas cu pas si o sa reusesti.Dai din picioare tip foarfeca si din maini usor, te inclini in fata un pic si aia e, trebuie sa incerci fara frica.