| Vozian_Andrian_2000 a întrebat:

Am asa o intrebare.Am fix in varful capului penisului asa ca o bobiță roza si nu stiu ce-i. Ajutati-ma va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut. Depinde dacă este sau nu de la întreținerea unor relații sexuale. Ar putea fi iritații, care sunt sub forma unor bășicuțe de diferite culori, uneori cu lichid sau infecție. Depinde de reacții, ce mai simți, mâncărimi, arsuri. Recomand consult la medic dermatolog sau poți începe prin spălări cu apă călduță și săpun intim, nu orice săpun, după care aplicare înainte de culcare Nidoflor, Bephanten, Betanide. Salutare