| ANDU_6620 a întrebat:

Buna am avut o prietena care a considerat-o sora pe care nu am avut-o(am avut o sora dar a muritsad)si cand i-am spus si ei asta a inceput sa se schimbe sa imi vorbeasca total altfel ma jignea mai mereu si chestii de astea.
Si din cauza ei cateva zile am stat acasa nuam mai rasp la telefon nici nu am mers la scoala si cand am mers la scoala ea tot nu era schimbata dar am mai si auzit ca ma vorbit de rau.

Ce sa fac? Oare s-a terminat?crying
Oare ce s-a intamplat? Help va rog[-o

Răspuns Câştigător
| Anoniiiiim a răspuns:

Sincer...cred ca doar s`a folosit de tine
daca iti era bff te ajuta nu te vb de rau si o prietenie care s`a terminat nu a existatlove struck nu mai fi suparata tot ce e greu trece...da lasa` urme si cu timpu se duc si astea tu sa ai puterea sa le uitilove struck