| Alexandru210 a întrebat:

Am avut un fan-page pe Facebook cu 10k de like-uri si din pacate fiindca contul de Facebook mi s-a sters pe nepusa masa am pierdut pagina care era foarte importanta pentru mine! Exista vreo cale de a recupera pagina? De retinut este ca o administram singur

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Din pacate nu cred, dar ai incercat să iti faci din nou cont cu aceeasi adresa?

| Alexandru210 explică:

Nu cred ca e posibil sa iti faci cont cu aceiasi adresa de doua ori