| Bailey a întrebat:

Am avut un prieten si am fost impreuna cu el o luna si m-am despartit de el pentru ca m-am plictisit de relatia noastra. Adica in fiecare zi mergeam cu el la scoala stateam in pauza cu el si mergeam acasa cu el...Intr-un fel era mult prea sufocant adica in fiecare zi sa fiu mereu cu el. Cateodata simteam nevoia sa stau doar cu prietenele sau sa fiu singura si nu puteam sa ii spun pentru ca se supara. Acum cand m-am despartit de el mi-a dat un mesaj si mi-a spus ca daca vreau sa ma impac cu el si daca o sa o fac sa fiu hotarata. Si mi-a spus ca el chiar ma iubeste sadsadsad Si eu l-am iubit foarte mult si inca il mai iubesc dar chiar n u cred ca ne potrivim.sau daca merge o relatie intre noi doi. Ce sa fac? Voi ce parere aveti? Sa ma impac cu el? El chiar ma iubeste sadsadsadVa roog spuneti-mi dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| dafna a răspuns:

Nu cred ca merita sa incepi o relatie doar pentru ca el te iubeste, pentru starea de bine ca ti-o da asta. Intoarce-te la el daca vrei cu adevarat sa fi cu el, daca tu crezi ca puteti avea o relatie. Nu iti pune prea mari sperante in schimbarea lui cu 180 de grade si nu incepe o relatie cu el in ideea ca se va schimba si atunci va fi bine. Asa cum e acum il vrei? Atunci incepe o relatie, discutati si poate vei avea si libertatea dorita si relatia. Daca nu iti place cum e acum, vezi-ti de drum si el de al lui.

5 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Ii spui stiu ca ma iubesti si eu te iubesc, si da pot sa fiu cu tine si sunt hoatarata daca imi lasi si mie mai mult psatiu fara sa bazai.
scurt si la obiecttongue

| lifeisnotpink a răspuns:

Daca te iubeste si il iubesti e perfect love struck
Poate nu vei mai gasi o asemenea persoana care sa te iubeasca ca si elhappy
Eu zic sa te impaci cu el si vorbiti despre relatia voastra, spune-i ca vrei mai multa libertate etc. si va intelege love struck.
Nu merita sa va despartiti daca voi va iubiti big hug
FUnda?:X

| andreea_4134 a răspuns:

Impakate ca el daca susti ca va iubiti asa mult... integreaza`l in cercul tau de prietenisi asa poti sa stai si ca iubitul s ca prietenii

bafta!:*

| sandrutzy a răspuns:

Fa ce vrei tu.doar ascultati inima

| Demiii a răspuns:

Alexa trebuie sa alegi uh asta dar ce cred eu ca e bine e sa te impaci cu el si sa comunicati si sa ii spui cam ce trebuie sa nu faca sau sa faca intelegi asta e sfatul meu