| pryntsy a întrebat:

Am cartela de cosmote si am incarcat`o acum 2 zile cu 6 euro. Am trimis msg la un nr si mi-a luat 3 euro... Acum mai am 3, 27 euro. As vrea sa activez o extraoptiune cu creditul actual, dar nu stiu niciuna. Cine ma poate ajuta repede cu o extraoptiune care sa se incadreze in creditul meu si sa aiba minute si msg in Cosmote primeste funda.

2 răspunsuri:
| GNX69 a răspuns:

Suni la 1234 dai 1 pentru limba romana apoi 4 si dai 1 pentru extraoptiuni si iti alegi pentru creditul tau o extraoptiu. este si la 2 euro parca, cu 400 min, 400 mesg

| GNX69 a răspuns:

Funditza?batting eyelashes