| smileysmiley a întrebat:

am chicken invaders 3 thinking si scrie demo pe el.
L`am downloadat ieri si m`am jucat dar ma oftic mereu ca raman fara vieti atunci cand am nevoie mai mult de ele. Stiam ceva de niste coduri pe acolo pe la F1, F2 alea... dar am incercat pe rand toate F`urile si nu merge nici unul. Inainte era cate un F pentru viata. bombe si ca sa-ti maresti arma. Va rog ajutati`ma ca altfel nu pot sa ma joc ca pierd mult.
P. S. sa imi explicati calumea va rog frumos, dar sa stiti ca niciun F nu merge... thinking big grin

2 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Jocul este doar o mostra de acea e practic inutil sa apesi toate F-urile. Cel mai bine ar fi sa downloadezi jocul original. Asa nu vei avea nicio problema. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa dai la obtiuni si trebuie sa cauti acolo la comenzi si trebuie sa dai la minic si dupa aia merge