| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am comandat de la Altex jocul The Sims 4 duminica, iar ieri am cerut prin email AWB-ul!
Si arata asa:

Status Locatie Data Ora Observatie

Iesire HUB Ploiesti, RO 25.04.2017 07:27:27
Intrare HUB Ploiesti, RO 25.04.2017 06:49:15
Iesire Statie Origine Cluj-Napoca, RO 24.04.2017 18:54:05
Preluat Floreşti, RO 24.04.2017 17:33:44
Manifestat. Nepreluat Floreşti, RO 24.04.2017 16:18:07

Eu stau in Targoviste si pana acum n-am primit niciun SMS sau niciu apel!
Cand o sa vina?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, la momentul asta se afla in tranzit de la Ploiesti spre Targoviste. Stai acasa si -l vei primii azi sau maine cel mai tarziu.

| CezaraEM a răspuns (pentru Violleta2022):

Ma uit la urmarire comanda si a ajuns in Targoviste, dar nu a sunat inca sau sa dea un SMS (cum a dat data trecuta cand am comandat)?!
Sper sa vina!

| Violleta2022 a răspuns (pentru CezaraEM):

Daca nu vine azi pana la 6, vine maine!
Asigura-te ca stai acasa maine sa preiei comanda, astfel risti s ao trimita inapoi!

| JustStitch a răspuns:

In 2-3 zile lucratoare iti ajunge jocul

| CezaraEM a răspuns (pentru JustStitch):

Poate vine Joi si nu ma gaseste, ca o sa fiu plecata din oras, super :-)))