| AnemonaP a întrebat:

Am cumparat acum ceva timp un iphone 6. Este in stare perfecta,dar vreau sa il vand pentru a imi cumpara alt model. Nu avea cont iTunes sau icloud,mi le-am bagat pe ale mele. Acum vreau sa il vand, imi mai pot sterge conturile acelea din telefon pentru a il da persoanei impecabil?

Răspuns Câştigător
| damavicky a răspuns:

La configurări ar trebui sa găsești o Setare care il resetează complet si il poți da ca nou. Sper ca ti-am fost de ajutor!