| Angel_3284 a întrebat:

am cunoscut un baiat pe net...cam de vreo luna.si vorbim si la telefon.si pe mess.si ne intelegem bine.si ne placem reciproc...numai ca el este din Resita si eu din Craiova...eu am rude si la Resita. pe bunica mea din partea mamei.si ma mai duc in vizita in vacanta de vara. dar doar atunci...si ne este greu sa ne intalnim. dar nu ne-am intalnit niciodata... dar amandoi vrem asta si abia asteptam la anul... vreau sa stiu daca sunt sperante pentru noi doi, si daca putem fi impreuna?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Esti din Craiova, super happy si eu tongue
Eu cred, ca daca intr-adevar exista dragoste, veti rezista happy, mai ales ca si tu ai rude, in Resina-minunat love struck happy deci, aveti mult mai mari sanse sa va intalniti...
Si mie mi s-a intamplat sa ma indragostesc, lulea de un baiat pe care nu-l vazusem niciodata.blushing dar asta a fost demult.straight face
Asadar, aveti 100% sanse sa va vedeti, sa va indragostiti, si sa fiti pe deasupra si impreuna, de ce nu? happy
Uf, ce-mi plac dragostile astea pe ne-ve...:'">hee hee

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu cred ca aveti mari sanse sa fiti impreuna si sa va iubiti chiar daca sunteti la distanta mai ales ca ai rude acolo unde sta el.happy
Cel mai important este ca va iubiti.Restul nu conteaza.happyDaca pastrati legatura pe mess si prin tel este bine happy

| dulshe a răspuns:

Dragostea adevarata, invinge totul. Chiar si distanta!

| urbanghost a răspuns:

Buna, si eu sunt tot din craiova. Stii ce zic eu, daca voi chiar vreti sa mearga relatia de ce sa nu mearga? Sunt cupluri care sunt la mii de km departare dar asta nu este o problema.

| idanna a răspuns:

Da puteti fii impreuna...pentru ca doriti amandoi, nu? Altfel... Dragostea invinge orice...chiar si distanta...

| raidu2004 a răspuns:

Asta depinde numai de tine si de el, cat de mult va doriti sa fiti impreuna. Daca eu si alti 2 iti zicem ca da si alti 3 zic ca nu ce faci? Deci totul tine de voi 2.

Răspuns utilizator avertizat