| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am de facut lucrarea de licenta si am word 2007, faza e ca nu stiu cum sa numerotez paginile.Trebuie sa incep numerotarea de la 6 dar imi apare 6 prima pagina si eu vreau a 6 a foaie sa aiba nr 6.cum sa fac?

1 răspuns:
| Mihai198 a răspuns:

Dublu click in susu paginii pana iti apare antetul, pe urma dai sus la nr. de pagina si acolo iti apar 4 alte lucruri si dai click la una din ele si acolo iti apar forme de numerotari si hotarasti de acolo.