| jojoloveSHINee a întrebat:

am de facut o tema la desen cu fotografii..si am de facut o fotografie la alegere si ne-a dat o sugestie: natura statica...imi poate da cineva o idee in legatura cu ce sa fotografiez? (fara peisaje si portrete)

Răspuns Câştigător
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Poti desena ceva din imprejurul tau.
O vaza, niste fructe etc...
Uite cateva exemple;

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| jojoloveSHINee explică (pentru Gεσяgιαηαα):

Nu trebuie desenate, ci fotografiate, dar multumesc oricum pentru raspuns big grin

| Gεσяgιαηαα a răspuns (pentru jojoloveSHINee):

A scuze. Nu am citit cu atentie. Dar poti face un decor asemanator si sa le fotografiezi.

5 răspunsuri:
| a răspuns:

Poti fotografia animale, un colt din natura sau o familiethinking
Bafta!

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Citeşte regurile, da voi de curiozitate nu aţi citit regurile? Nu avem voie să-ţi facem tema! Nici-o idee.Nu poţi gândi? Puţin?

| jojoloveSHINee explică (pentru HappYdaYGroparuL):

Nu vad de ce ai raspuns la intrebarea asta... puteai pur si simplu sa treci peste ea fara sa te bagi. Poate vreau sa vad si parerea celorlati in legatura cu tema asta! Poate vin cu pareri mai bune la care eu poate nu m-am gandit