| katherine_9164 a întrebat:

Am din nou nevoie de ajutorul vostru.pe telefonul mobil am activat mai demult o optiune...600 de minute in retea si 20 nationale parca.Acum sunt in perioada de gratie si vreau sa imi incarc dar vreau alta optiune. Daca imi incarc mi se activeaza tot aia cu 600 de minute si nu vreau.Cum sa imi dezactivez optiunea?
Funda!love struck

1 răspuns:
| maddy22 a răspuns:

Pai mai intai trebuie sa-ti dezactivezi optiunea existenta, iti reincarci cartela si iti activezi alta optiune.batting eyelashes :*