| beyou21 a întrebat:

Am downloadat recent Sims 2 si am inceput sa-l instalez dar gresit, asa ca am incercat sa-l sterg. I-am dat remove de la control panel dar nu s-a sters. Apoi am incercat sa-l sterg cu delete si imi apare " You cannot copy or move file over to this cd-rom drive" si inainte de asta imi aparea ca trebuie sa instalez sims 2 cand dadeam sa-l sterg. Si acum mi s-au blocat toate fisierele de la sims in G. Ce pot sa fac pentru a le putea sterge? Va rog am nevoie de sfaturi de la cei care se pricep crying

3 răspunsuri:
| nestea a răspuns:

Pai...am patit si eu asa tot cu sims...asta e un joc mare, pe net sunt ***-uri
. cumpara jocul original happy

| beyou21 explică:

Dar ce fac ca doar nu ramane simsul blocat acolo in G

| beyou21 explică:

Va rog ajutati-macrying(