| andreeadeeadeea a întrebat:

Am făcut 18 ani si sunt în clasa a 12-a. Am făcut cerere pentru primirea alocatiei la secretariatul scolii, dar încă nu mi-a venit. Tin sa precizez ca înainte sa împlinesc 18 ani alocația îmi intra pe card, însă acum am făcut cererea prin mandat postal. Aveti vreo idee când ar trebui sa primesc banii, si dacă ii primesc retroactiv( si pe cei din ultimele luni)

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cea care te poate lamuri prin a-ti da un raspuns exact/precis este secretara unitatii scolare. Succes!