| Andrutssssa a întrebat:

Am facut l lista mea de messenger sa-mi apara cine este online pe facebook.si cred ca este OK. dar vreau sa stiu daca am facut asta nu vreau sa le apara actualul meu id.straight face

Si app cum fac sa dispara asta sa nu`mi mai apara nimic de facebook plzz [-O

Răspuns Câştigător
| BeYourOwnMaster a răspuns:

Poi,daca ai facebook inseamna ca ai mess 11.Eu,inainte,aveam 10 si era ff bine. Dupa, cineva mi-a zis ca e mai bun 11, ca are si facebook si bla bla bla.Ei bine,''m-am convins de ce bun era"Deloc.Acum am iar mess 10 si e mult mai bine. Daca vrei intrii separat pe facebook, si poti as vezi acolo cine e online.Hmmm...ei bine, parerea mea e ca mai bine dezinstalezi mess 11, instalezi 10 si scapi si de facebook si de probleme. Daca ai nevoie de ajutor sa ma anunti.winkingBafta:*:*