| maria6m a întrebat:

Am foarte multe poze peste tot (laptop, telefon etc.) imi ia foarte mult din memoria lor si as dori sa stiu daca exista ceva program unde as putea sa pun pozele facand un cont, sa nu se stearga niciodata si sa le vad doar eu.
Daca stiti ceva va rog frumos sa imi spuneti.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Dropbox, Google Drive, OneDrive, ai intre 10 si 50 GB gratuit iar daca vrei mai mult spatiu platesti un abonament pe luna de cativa dolari si nu ti le sterge nimeni.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr-un cloud.

cel mai siguri iti cumperi un cont pe un cloud in functie de cat spatiu ai si aia e

| Winddd a răspuns:

Poți să ți le trimiți ție pe Facebook, așa o să le păstrezi la mesaje.