| Anonima975 a întrebat:

Am început sa vorbesc recent cu un băiat pe snap și îmi răspunde destul de greu la mesaje, cam o data la 30 de minute. El pune storyuri între timp. Ce înseamnă asta? Vrea sa nu para disperata, se lasă greu? Ce ziceți?

Răspuns Câştigător
| Kairaa a răspuns:

Bună! Așa fac unii când se cred prea importanțihappy E fuckboy. Asa am pățit și eu si i-am dat block pentru ca a inceput sa ma enerveze. Dacă se comporta aș te rog nu mai vorbi cu el! Crede-mă! Vrea doar sa se joace cu tine, sa vorbeasca doar cand se plictisește. Dacă era serios nu făcea așa. Nu-i mai răspunde, chiar daca te cauta el vrea doar joacă. Te tine ca roata de rezerva. Știu asta din propria experienta. O să suferi dupa si crede-mă NU SE MERITA! Poate sa fie el cât de frumos dă-l la naiba. Mai bine stai singură decât cu un băiat de genul.

| Anonima975 explică (pentru Kairaa):

Mulțumesc mult pentru răspuns! Faza ii ca el nu a mai făcut o cu nimeni deci fuckboy nu prea are cum sa fie și din câte am înțeles ii băiat foarte mișto când ajungi sa îl cunoști

| Nemessys a răspuns (pentru Kairaa):

Uneori ma bucur ca genul ala de fete cu o asemenea gandire dau block la baieti. E ca si cum s-ar arunca gunoiul singur.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are interes fata de tine

| darrio2007 a răspuns:

Nu il intereseaza persoana ta. Ce este greu de inteles? Nu orice baiat pica in limba dupa o fata.

| Andreeush a răspuns:

Probabil nu ești atât de importantă pentru el.
Nu-l mai căuta.

| Dana1999 a răspuns:

Nu e interesat de tine si automat tu vei deveni interesată de ce crezi ca nu poti avea. Dacă vrei sa l ai poti dar nu e asa cum pare. Nu e nimeni atat de interesant precum pare. Nu ti bate capul ca nu e cazul sa cersesti tu atenția cuiva.

| Anonima975 explică (pentru Dana1999):

Bine spus, ai dreptate. Mersi!

| CosminCD a răspuns:

Poate nu are chef, poate nu pune preț pe relație și comunicare.