| DhEnNu a întrebat:

Am incercat sa fac un videoclip cu ce se afla in geanta mea... Stiu, stiu nu este reusit dar cred ca pentru primul meu videoclip este destul de acceptabil... https://www.youtube.com/......tps?/watch va rog cateva pareri si un subscribe.
Mersii

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Drăguţă, câţi ani ai?
Iar în al doilea rând. WTF?! Cum să porţi la tine o unghieră, şi o ditamai oglinda?
Mai mult de 10 ani nu-ţi dau şi deja ai prin geantă fond de ten şi luciuri de buze. Eu nu am avut niciodată un fond de ten, iar de luciu de buze, pot spune că am avut doar un amărât strugurel cu aromă de căpşuni.
Altă mare problemă, este CLARITATEA. În videoclipul tău, claritatea este o mare problemă, şi mi-am dat seama din prima că te-ai filmat cu web-ul.
Nu te supăra, dar mai bine nu postai acest videoclip. Măcar dacă avea o claritatea mai bună, dar aşa mai mult m-ai plictisit.

| DhEnNu explică (pentru positivity):

Stiti ce am incercat, nimeni nu e perfect si ce te bagi? te-am rugat sa nu ma jignesti si crede-ma am mai mult de 10 ani dar daca pentru uni chred asa am incercat

| positivity a răspuns (pentru DhEnNu):

Ai vrut o părere, ţi-am dat o părere.
Am spus adevărul, dacă nu îţi place nu mă asculta.
Dar, dacă credeai că toată lumea îţi va spune "vai tu, pentru primul tău videoclip este super tare!" ha ha, te-ai înşelat.
Dar în plus, nu te-am jignit. Mi-am spus doar părerea.

| DhEnNu explică (pentru positivity):

Ba da mia jignit si nu nu am spus sa imi ziceti nu stiu ce laudari. dar sti cred ca ai gurita cam mare... ce nu iti ajunge >? Hai mai lasa-ma

| Clauvdgg a răspuns:

1. Nu se vede deloc bine.
2. Nu se prea intelege.
3. Mi se pare ca esti cam mica sa faci un video despre asa o chestie.
Sorry! happy