| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat The sims 3 Late Night ieri si merge super.am doar o problema: in joc, cand incerc sa relationez cu alti ...simsi nu pot. pur si simplu nu se intampla nimic. Cand dau click pe obiecte sau sa mearga undeva sim-ul, functioneaza. doar asta e problema: nu ma lasa sa dau click pe alti simsi sa merg sa vorbesc cu ei. Va rog ajutati-ma. funda happy

3 răspunsuri:
| Aliiiiiiii a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si eu am late night si mie imi merge bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! Sunt Stefan!
Pai poate ei sunt vedete.Si ca sa vorbesti cu vedetele trebuie sa fii si tu vedeta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai este o explicatie logica.credlaughing deci ai instalat confort regulamentului sims 3 late night.-->"peste sims 3"