| Marii_Mary_1988 a întrebat:

Am instalat un program,, home.sweetim "... Vazand ca nu-mi mai foloseste l-am sters, si acum cand deschid o pagina de internet google, imi apare porcaria aia de home. sweetim, in loc de GOOGLE CHROME... Am incercat sa intru la optiuni, la setari, am setat google chrome.dar nimic! Am nevoie de mare ajutor! Help please!
P.S. - Cine ma ajuta, in asa fel incat sa-mi functioneze cum functiona inainte, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gabrielaa90 a răspuns:

Google Chrome-click pe cheia de sus dreapta, apoi la rubrica setari ce motor de căutare folosiţi treci google.Cam asta este.happy

2 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Te duci la setari si iti alegi tu ce pagina vrei sa iti apara cand deschizi browser-ul

| Marii_Mary_1988 explică:

Va multumesc mult amandurora!