| pufulik a întrebat:

Buna!

Am inteles ca Liberty Parade se va desfasura pe plaja dintre Venus si Saturn... Unde mai exact?

As vrea sa merg dar nu vreau sa ma cazez in niciuna din cele 2 statiuni, vreau sa merg la mare sa ma distrez si in noaptea aceea sa merg la petrecere...
Intrebarea mea este:Care este ce-a mai aproape statiune de locul unde se va desfasura evenimentul, in afara de Venus si Saturn(o statiune mai ok)

4 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Ce prost e anonimul asta...probabil un fan guta

| unione a răspuns:

Www.libertyparade.com ai toate informatiile aici

| veve_3844 a răspuns:

Poti sa te duci in Olimp, Neptun sau Mangalia astea sunt cele mai apropaite big grin
distractie placuta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liberty Parade e pentru poponari, draga posibil homosexual anaal cu doi de "a" futu-te-n ciorap ERA SA UIT GHILIMELELE!