| dydy1992 a întrebat:

Am LG optimus white p970. La inceput mergea sa bag cablu de date, si imi aparea in my computer. Dar acum, daca il bag imi apare in telefon ca e conectat, iar in calculator nu. Ce as putea sa fac? sad

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca ''smecheria'' asta: Scoate calculatorul din priza si apasa pe butonul de pornire asa cu el scos din priza (se golesc niste condensatori de curent). Apoi conecteaza-l la priza si porneste-l normal si apoi introdu telefonul in USB ->s-ar putea sa-l recunoasca acum! Aceasta procedura reseteaza Embedded Controller (CE)