| Monica_3326 a întrebat:

Buna!
Am luat acum ceva timp de la o prietena programul "Photoscape 3.2"(este un program de editat poze) si am invatat cat de cat sa il folosesc.
Am pus obiecte pe poze, au iesit destul de frumos, dar mai sunt cateva obiecte pe care nu le gasesc in acel program.
Am observat asta dupa ce am vazut o poza editata de prietena mea cu acel program. Am intrebat-o in nenumarate randuri cu ce program a editat acea poza si la un moment dat se enervase si a spus: "Ce tot ma intrebi, nu sti ca ti-am dat acel program?".
Ma gandesc. poate nu am invatat eu sa folosesc programul destul de bine, poate sunt unele lucruri pe care nu le cunosc.
Am cautat si pe internet si am gasit poze editate cu acest program si nu imi pot da seama.
Va rog mult sa-mi dati un sfat!
Va multumesc anticipat!
:*

Răspuns Câştigător
| USERname_1596 a răspuns:

Ideea e ca folosesc doar photoscape si ma pot mandri ca toate lumea imi felicita aptitudinile, dar, mai mult ca sigur asta a fost si dilema mea!
Problema e ca tu ai photo scape 3. 2, ei bine, incearca sa downloadezi de pe net PhotoScape 3. 5!big grinbig grinbig grin

Multe alte aplicatii si simboluri, inimioare si chestii de`astea!

Noroc la editat!

Fundita?>big grin

2 răspunsuri:
| hehehe a răspuns:

Pai, parerea mea este ca mai bine ai cauta pe youtube tutoriale big grin.
SI eu folosesc Photoscape. si pozele imi ies destul de dragut.
Deci mai bine cauta tutorial. crede'ma ca ti se va explica mai bine. big grin

| Aura a răspuns:

Ia o poza care nu iti place, si umbla prin toate optiunile de acolo. Si vezi ce se schimba si cum. Asa inveti. Succes!