| Dianaa94 a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta.Chiar as vrea un raspuns.Bninteles daca stitiwinking funditahappyCel mai bun raspunswinking

>-Aseara am visat ceva ciudat.sa zicem fenomene stranii.Deci:se facea ca eram la tara si mergeam spre casa(unde a murit tataie)si casa era arsa, din lemn iar lemnul era putred, vechi orqm ca o casa parasita, veche.Si din ea a iesit o femei( moarta, stafie...intr-un fel)iar aceea vroia sa ma omoare, sa-mi faca rau.Atunci a aparut o baba, dar baba era ba femeie in varsta normala, ba vrajitoare dar faza e ca era imbracata in negru.(deci stiti despre ce este vb) Si imi zice: "stai asa", scoate o sabie (iar eu nu stiu ce tot ziceam ceva de cap, nu mai retzin), iar in urm moment ii taie capul moartei. I-am multumit zambindDar nu a curs sange, dar sabia era patata(nu rau dar avea sange pe ea). In orice caz... ce parere aveti? Si ce ar putea sa insemne?

Ps: visul a fost mai lung, dar nu mai imi amintesc chiar totul, orqm ce am zis s-a intamplat. Dar mai e ceva; de cateva zile visez urat.

Papa:*

5 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

Nu ar trebui sa iei in seama ceea ce visezi, pentru ca nu este real. Ca visul cutare semnifica ceva sau etc, astea sunt superstitii. Ai visat pentru ca probabil erai cu gandul la acele intamplari si totul a izvorat din imaginatia ta. Cel mai bine ar fi sa te apropii un pic mai mult de Dumnezeu.

| Dianaa94 explică:

Deci.nu m-am gandit la nimic de genu asta. chiar deloc.In fiecare zii vb despre cu totul altcevawinking

| LoveYou2013 a răspuns:

Eu cred ca tu visezi asta pentru ca iti e dor de bunicul tau care ai spus si tu ca a murit in casa aceea pe care o visezi eu cred c ar trebui sa te duci la un preot sa te binecuvanteze si sa iti faci rugaciunea in fiecre seara. sper ca te-am ajutat!

| maftei a răspuns:

Pai nu anseamna nimic decat ca trebuie sa te rogi seara si sa te duci la biserica.Visele antotdeauna sunt de la diavol asa ca nu se antampla nimic daca nu ai ancredere an ele.

| ale_6709 a răspuns:

Nu prea stiu ce inseamna visul tau dar daca visezi cu sange se zice ca nu-i de bine.