| anonim_4396 a întrebat:

Buna am mai pus o data intrebarea:trebuie sa citesc urgent pana luni romanul Nunta in cer de Mircea Eliade si nu o gasesc pe net sa citesc.va rog frumos cine stie? nici pe www.scribd.com nu am gasit nimic...

1 răspuns:
| anonima55 a răspuns:

Pai cel mai simplu ar fi sa citesti undeva unde nu ai net adica sa folosesti cartea cu pagini nu pe cea de pe net pentru ca iti vei strca si ochii asa ca, daca nu ai cartea in biblioteca personala ai putea sa o imprumuti de la o biblioteca din oraswinking... sper ca ti-am fost de ajutor:*